Home / Поради / Ваша анкета на сайті знайомств

Ваша анкета на сайті знайомств

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам важливу інформацію. Точніше про те, яку інформацію має містити Ваша анкета.

Інформація про себе на сайті

Перш, ніж зареєструвати Вас в нашому агентстві “ Замуж за Рубеж “, ми, звичайно, попросимо Вас заповнити невелику анкету. Дана анкета, безсумнівно, включає в себе кілька блоків з питаннями. Наприклад, перший блок -це особиста інформація. Сюди входять питання про Ваші контактні дані, зовнішності. А також відомості про освіту та, безумовно, про сферу діяльності. Другий блок – Ваші захоплення та уподобання. Тут Ви, звичайно, зможете розповісти про свої хобі, улюблену музику та їжу. Третій блок – плани та цілі. Поділіться своїми мріями, бажанням мати дітей. Обов’язково повідомте про можливість переїхати в іншу країну та т.д. Відповівши на всі питання, Ви, безумовно, надасте нам достовірну, вичерпну та актуальну інформацію про себе.

анкета

Информація про потенциального обраного чоловіка

Крім того, нас, безсумнівно, цікавить інформація про чоловіка, якого Ви хотіли б зустріти на наших ресурсах . Будь ласка, максимально детально опишіть вашого потенційного нареченого. В першу чергу, уточніть його вік, етнічну приналежність і зовнішні дані. Крім того, Ви можете описати бажаний колір волосся, зріст, наявність дітей, шкідливі звички. До того ж, в анкеті є розділ “Особливі побажання”. Там Ви можете вказати, наприклад, що чоловік повинен любити домашніх тварин або бути вегетаріанцем.

Використовуючи надану інформацію, ми зможемо підбирати чоловіків. А після, безсумнівно, надавати їх анкети Вам на розгляд. Також чоловікам, які будуть відповідати вашим критеріям, ми будемо відправляти Ваш презентаційний лист. Таким чином, ми будемо допомагати Вам підтримувати активність у Вашій анкеті. А також, буде до неї більше уваги. Не забувайте, що чим частіше Ви буваєте на сайті Онлайн і виходите в текстові і відео чати , тим вище в “Пошуку” відображається Ваша анкета.

Після отримання відповідей на всі питання, наші фахівці приступають до створення анкети на сайті знайомств. Це займає якийсь час. Коли анкета готова та затверджена адміністрацією сайту, Вам надаються дані для доступу. З цього моменту починається пошук Вашої другої половинки серед іноземців.

любовь

Якщо Ви вже знаєте, якого чоловіка хочете знайти, то сміливо заповнюйте заявку на реєстрацію . Наші перекладачі найближчим часом зв’яжуться з Вами. І, безумовно, з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Давайте знайдемо Вашу любов за кордоном разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?