Home / Поради / Як вдало вийти заміж за іноземця?

Як вдало вийти заміж за іноземця?

Поради спеціалістів міжнародної служби «Замуж За Рубеж»:

як вдало знайти чоловіка за кордоном


Всі дівчата мріють зустріти свого єдиного та неповторного чоловіка. Природно, за нього вони вийдуть заміж і проживуть з ним довге і щасливе життя. Але не завжди це, на жаль, виходить здійснити з першого разу. Але вішати ніс не треба! Якщо перший досвід заміжжя виявився невдалим, значить, просто не судилося. Та, звичайно, навіть в цьому можна знайти позитивні сторони. Перш, ніж зрозуміти, як швидше вийти заміж за іноземця, подумайте. Іншими словами, проаналізуйте, що саме послужило каталізатором невдачі в шлюбі. Де ви допустили помилки?
Обов’язково випишіть їх в свій щоденник і, звичайно, зробіть відповідні висновки, щоб подібне більше не повторилося.

Є кілька правил, які, безсумнівно, допоможуть вам у пошуку чоловіка. Прислухайтеся до них. Вони допоможуть вам знайти свою половинку за кордоном і вдало вийти заміж за іноземця.

Ваші кроки на шляху до того, щоб вийти заміж за іноземця:

  • Визначтеся з міжнародним шлюбним агентством. Про це ми писали в статті « Як правильно вибрати міжнародну службу знайомств (міжнародне шлюбне агентство) » .
  • Зареєструйтесь на сайті міжнародних знайомств й правильно заповніть свою анкету. Для цього вам, перед усим, знадобляться гарні фото (дивіться статтю «Як зробити вдале фото?»). Напишіть гарний текст (читаємо саттю “Інформація про себе”), він повинен бути наповнен позитивом, гумором, що відображає вас такою, якою ви є насправді. Також не забувайте, що текст повинен бути на англійській мові.
  • Продумайте, як забезпечити собі постійний доступ до комп’ютера та Інтернету. Це важливо, тому що перше знайомство з іноземцями відбувається на сайті знайомств.
  • Не забувайте про терпіння. Статистика міжнародних шлюбних агентств показує, що молодих і красивих дівчат іноземці просто закидають листами. Жінкам за 40 пишуть менше. АЛЕ! Саме жінки за 40 набагато частіше виходять заміж! Оскільки вони не втрачають інтерес до пошуку іноземного чоловіка занадто швидко, а працюють в цьому напрямку, не опускаючи рук. І саме це, безумовно, дає відмінні результати на шляху «вийти заміж за іноземця».

Поради фахівців міжнародної служби знайомств «Замуж За Рубеж»

 

  • Різниця у віці не повинна перевищувати 6 років. Наш досвід (а його у нас вже більше 10 років) показує, що чим більша різниця у віці, тим більше ймовірність розлучення в майбутньому.
  • Людина повинна бути фізично вам приємна та приваблива.
  • Зверніть увагу на спосіб життя людини. Активним людям не буде комфорт но з пасивними, та навпаки.
  • Прагнучи вдало вийти заміж за іноземця, і вже познайомившись з майбутнім своїм чоловіком, визначитеся заздалегідь, в чиїй країні ви будете жити. Це важливо, оскільки потім це буде складно змінити.
  • Зверніть увагу на характер людини. Чи зможете ви ужитися з його темпераментом? І не вірте, що після весілля він зміниться. Це не так. Тому визначтеся, чи підходить він вам такий, який є.

 

Коли ви шукаєте підходящого партнера, все починає працювати як годинник. Якщо людина не хоче бути з вами так само сильно, як ви з ним, це не ваш чоловік. Шукайте свого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?