Home / Поради / Як обрати міжнародну службу знайомств?

Як обрати міжнародну службу знайомств?

Як обрати міжнародну службу знайомств? Зробити правильний вибір дуже важливо, якщо ви хочете вийти заміж за іноземця. Чому наші дівчата та жінки мріють створити сім’ю з чоловіком з іншої країни? Тому що вони хочуть, щоб їх чоловік розумів і цінував їх. Саме так до своїх дружин відносяться чоловіки-іноземці.

Звертаючись до міжнародної служби знайомств, ви розраховуєте на її допомогу в пошуку чоловіка. Деякі шлюбні агентства обходяться зі своїми клієнтками, м’яко кажучи, негарно. Вони використовують їх анкети для заробітку грошей. Як правило, вони навіть не приховують це в своїх оголошеннях. Іншими словами, вони обіцяють жінкам величезні доходи та казкові дивіденди за співпрацю.

Зверніть увагу, що мета цих міжнародних шлюбних агентств – НЕ знайомства з іноземцями з метою видати вас заміж.

Ними керує матеріальна зацікавленість. Ви, безсумнівно, повинні розуміти, в чому небезпека. Участь в подібних аферах може завдати серйозної шкоди вашій репутації. Коли до вас на зустріч приїде іноземець від такого агентства, виявиться, що він ніяк не налаштований на серйозні відносини та шлюб.

Звичайно, є й порядні міжнародні служби знайомств . Такі шлюбні агентства орієнтовані саме на своїх клієнток. Вони дійсно допомагають дівчатам і жінкам у пошуку кохання за кордоном. Їх метою є створення серйозних відносин, які в майбутньому переростуть в міцну та дружну сім’ю.

закохані обрати міжнародну службу знайомств

Як не стати жертвами недобросовісних міжнародних шлюбних агентств?

Є кілька якостей, притаманних тільки міжнародним службам знайомств з гарною репутацією:

  1. Потрібно обрати міжнародну службу знайомств, яка має свій офіс. У ньому має бути не менше 3-4 співробітників. Стаж роботи служби знайомств повинен бути хоча б 3 роки. карта
  2. Кількість сформованих щасливих пар . Адже це прекрасний показник якості роботи будь-якого шлюбного агентства.щасливі історії (закордонні принци)
  3. Відгуки клієнток або вже сформованих щасливих пар. відгуки закордон заміж за іноземця

4. Зверніть також увагу на надання фотосесії . Неблагонадійні шлюбні агентства пропонують своїм клієнткам безкоштовну фотосесію. Однак такі фотосесії часто проходять у відвертих нарядах. Хотіли б ви, щоб вас «подавали» чоловікам-іноземцям в такому образі? Вибір за вами.

Дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у виборі надійної міжнародної служби знайомств (шлюбного агентства). Ви зробите все правильно і знайдете свою любов за кордоном!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?