Home / Поради / Рекомендації для клієнток

Рекомендації для клієнток

Рекомендації від наших експертів. Співробітники міжнародної служби знайомств “Замуж за рубеж” добре попрацювали. Наші експерти підготували рекомендації для своїх клієнток. І, безсумнівно, вже поспішають ними поділитися. Швидше читайте, аналізуйте і застосовуйте на особистому досвіді.

рекомендації

Реєструючись в нашому шлюбному агентстві “ Замуж за рубеж “, Ви погоджуєтеся дотримуватися правил спілкування на сайті, на якому ми розміщуємо Вашу анкету.

Отже, давайте більш детально розглянемо основні наші рекомендації.

Під час спілкування на сайті знайомств Ukraine Brides Agency заборонено обмінюватися контактною інформацією. Це стосується, як спілкування в листах, так і чатах. Ваші особисті дані – це конфіденційна інформація. Вона, безумовно, не передається третім особам. Сюди входять прізвище, номер телефону, електронна адреса, а також юзернейм в соціальних мережах. Але є один момент. можливо, і Ви з подібним вже зіткнулися. Що робити, якщо спілкування в листах і відео чатах затягнулося? Коли Ви відчуєте, що пізнали одне одного досить добре, можна переходити на новий етап. А саме – спілкування на особистих контактах. Як це відбувається?

рекомендации

Обмін контактами повинен відбутися офіційно . Що це означає? Чоловікові необхідно звернутися із запитом до Адміністрації сайту. Після цього Адміністрація зв’яжеться з Вами особисто за контактним номером телефону, вказаним в анкеті. Це необхідно для отримання Вашої згоди на передачу контактних даних конкретному чоловікові. Якщо Вам це не потрібно, то Ваша особиста інформація не буде передана нікому. В цьому можете бути впевнені.

Обмінюватися контактною інформацією з чоловіком краще, хоча б, після першої зустрічі . Поспілкувавшись в реальності, Ви краще дізнаєтеся один одного. Крім того, Ви зможете об’єктивно оцінити серйозність намірів потенційного нареченого. Якщо зустріч пройшла вдало, то чому б і не обмінятися номерами телефонів?

Наші рекомендації створені в першу чергу для того, щоб обезпечити Вас. Будь ласка, дотримуйтеся їх. Також не порушуйте правила сайту . Це може призвести до видалення Вашої анкети.

У разі, якщо у Вас виникли питання, звертайтеся. Ми з радістю відповімо на кожен з них.

Щиро ваша,

міжнародна служба знайомств

“Замуж за рубеж”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?