Home / Поради / Перше враження

Перше враження

Перше враження, звичайно ж, завжди грає величезну роль! Особливо під час вашої першої зустрічі з чоловіком-іноземцем. Безумовно, воно вплине на розвиток ваших подальших відносин з чоловіком. Не дарма кажуть, що у першого враження немає другого шансу.

Як справити позитивне враження про себе на першому побаченні з чоловіком-іноземцем?

рукостискання пара зустріч знайомство хочу заміж мільйонер

  • Рукостискання. Вітаючись з чоловіком, ви повинні першою подати руку. Під час рукостискання відбувається дотик. А тактильний контакт, безумовно, налаштовує на дружню атмосферу. Ваші долоні повинні перебувати у вертикальному положенні. Це демонстрація того, що ви зі співрозмовником займаєте рівні позиції.

погляд кафе зустріч побачення знайомство хочу заміж

  • Очі в очі. Коли ви дивитеся в очі своєму співрозмовнику, ви як би посилаєте йому сигнал: «Я хочу з тобою спілкуватися». Такий погляд набагато важливіше перших слів при знайомстві. Так само, як і рукостискання, він стимулює вироблення окситоцину . На підсвідомому рівні чоловік буде вас сприймати як відкриту, приємну, переконливу. Він, природьно, захоче побачити вас знову і поспілкуватися ближче.

впевненість погляд зустріч побачення знайомство хочу заміж

  • Будьте впевнені в собі. Сидіть або стійте вирівнявшись, голову тримайте трохи піднятою вгору, і звичайно, розслабте руки і плечі. Відчувайте себе впевнено, це, безумовно, буде помітно і з боку.

бесіда кафе зустріч побачення знайомство хочу заміж

  • Краще більше слухайте, і менше говорите. Таким чином, ви зарекомендуєте себе небайдужим, терплячим і проникливим співрозмовником. На першій зустрічі краще обмежитися легкою, невимушеною бесідою, не зачіпаючи якихось гострих або досить особистих тем. І, звичайно, не варто перетворювати її у власний монолог. Простіше кажучи, якщо чоловік мовчить, задавайте йому питання. Так ви покажете, наскільки зацікавлені ім.

посмішка кафе зустріч побачення знайомство хочу заміж враження

  • Посміхайтеся! Ваша посмішка повинна бути в першу чергу щирою і природної. Будьте привітні. Випромінюючи позитивні емоції, ви автоматично передаєте їх партнеру, а це величезний плюс для першого враження. Крім того, не забувайте, що саме посмішка обеззброює.

Якщо ви скористаєтеся цими маленькими хитрощами на першій зустрічі з вашим обранцем, запевняємо, ви справите на нього незабутнє перше враження.

Крім того, ми рекомендуємо вам врахувати, з якої країни родом ваш чоловік і перед зустріччю обов’язково ознайомитися з інформацією про культуру та традиції цієї країни . Така підготовка допоможе вам краще орієнтуватися в темах для розмови і вести себе відповідно.

Любові вам, милі дами, і тільки приємних вражень від перших зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?