Home / Поради / «Швидке побачення»

«Швидке побачення»

Швидке побачення – це дуже цікаво!

Агентство “Замуж за рубеж” спільно з сайтом Ukraine Brides Agency пропонує Вам унікальну можливість! Хочете відправитися на швидке побачення з іноземцем? Скажете, зараз це практично неможливо? Так, безумовно, всесвітня пандемія вплинула і досі впливає на багато що. Але нам це “не стане на шляху”, безсумнівно, ніяк!

Ви боїтеся їхати зараз в іншу країну? Або не бажаєте, щоб хто-небудь приїжджав до Вас? А якщо зустріч відбудеться не виходячи з дому? У Вас, безсумнівно, є така можливість! Не знали? Тоді швидше читайте цю статтю.

быстрое свидание

 

Швидке побачення (англ. Speed dating) — це чудова можливість для наших клієнток познайомитися з сподобалися чоловіками на сайті знайомств. У чому особливість даного побачення? Воно проходить на сайті, безсумнівно, в режимі он-лайн. Тобто, Вам потрібно увійти в Вашу анкету. Потім потрібно встановити статус “Онлайн” в чаті. після – ознайомитися зі списком чоловіків, доступних для чату. А найголовніше, потрібно не соромитися зробити перший крок.

 

Швидке онлайн-побачення проходить щочетверга на сайті Ukraine Brides Agency.

Час початку – 21:00 (за Київським часом).

Тривалість події: 1 година.

Усі нові й активні користувачі, безумовно, отримують запрошення на свою електронну адресу.

Тому не сумнівайтеся, що в цей час чоловіків онлайн буде більше, ніж зазвичай. Не забувайте, що інші клієнтки сайту також беруть участь! Не чекайте перших кроків з боку чоловіків, дійте на випередження. Будьте активні і сміливо кличте всіх зацікавших вас чоловіків поспілкуватися в чаті. Також приймайте запрошення в чати від них.

любовь быстрое свидание

Якщо у Вас, можливо, виникли проблеми з роботою чату або потрібна допомога в перевірці обладнання – звертайтеся! Наші перекладачі з радістю проведуть з Вами тестовий чат. А також допоможуть усунути будь-яку проблему. Наприклад, не чути звук або камера не передає відео. Наші кваліфіковані співробітники, безумовно, допоможуть Вам. І ніщо не завадить Вам у пошуку другої половинки за кордоном. Навіть в цей нелегкий для всіх час.

С уважением,

Международная служба знакомств

“Замуж За Рубеж”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?