Home / Поради / Ініціатива на початку знайомства

Ініціатива на початку знайомства

Ініціатива на початку знайомства з іноземцем повинна виходити виключно від чоловіка? Ви до сих пір впевнені в цьому? В еру спілкування в інтернеті, безсумнівно, багато що змінилося. Тепер Ви можете, безперечно, сміливо взяти ініціативу в свої руки! Проявляйте інтерес до чоловіків і пишіть їм першою.

«Кожен сам коваль свого щастя»

Одні вважають, що важливі події в нашому житті відбуваються по велінню долі. Інші – тому, що ми, безсумнівно, прагнемо до їх здійснення. А як вважаєте Ви? Однозначну відповідь на це питання дати, звичайно, неможливо. Іноді події різко змінюють наше життя. І при цьому відбуваються немов самі собою. Але буває і так, що нам необхідно докласти зусиль. Для чого? Щоб допомогти події статися.

девушка интернет инициатива

Наприклад, візьмемо знайомство з іноземцями в інтернеті. Багато жінок часто не наважуються зробити перший крок. Ймовірно тому, що з дитинства їх так вчили. Що ініціатива, безсумнівно, повинна завжди виходити від чоловіка. Важко сказати, чи є скромність перевагою зараз. У нашому суспільстві багато що змінилося. Найчастіше успіхів домагаються жінки, які здатні голосно заявити про себе.

Чекати листи від гідного кандидата? Написати вподобаному чоловікові першою? З цією дилемою стикаються багато наших клієнток. Важливо розуміти, що ініціатива на початку знайомства від жінки теж потрібна. Це не прояв нав’язливості. А тим більше, поганого виховання або розбещеності. Навпаки, це, безсумнівно, прояв впевненості в собі. Навіть цілеспрямованості. Однак не варто забувати, що менталітет іноземців і їхні погляди на багато питань відрізняються від наших.

письмо любовь сайт знакомств

Чому варто відкинути страх і забобони, роблячи перший шаг?

  • Жінки, які виявляють ініціативу, знайомляться з більш привабливими чоловіками. А не ті, які чекають, поки чоловік напише першим.
  • Починаючи спілкування з іноземцями, жінки керуються досвідом. Він був отриманий в попередніх відносинах. У той же час, багато іноземців просто не мають досвіду спілкування з нашими жінками. Таким чином, вони можуть просто не знати, що чоловік «має» писати першим. Вони вважають, що красива, ефектна і впевнена в собі жінка може бути ініціатором знайомства.
  • Активні жінки відправляють листи більшій кількості чоловіків. Вони, в результаті, отримують більше уваги у відповідь.

девушка инициатива ноутбук

Пошук гідного чоловіка, безсумнівно, відбувається методом проб і помилок. Таким чином, Вам необхідно спілкування з різними чоловіками. Погодьтеся, неможливо передбачити, хто надалі зможе змінити Ваше життя. А головне, хто може стати Вашим чоловіком. Активні жінки в даній ситуації, безумовно, мають перевагу. Вони вибирають чоловіків самі, не втрачаючи дорогоцінний час.

Якщо Ваша активність не приносить бажаних результатів, слід звернути увагу на:
  • фотографії, які Ви розміщуєте в своїй анкеті;
  • критерії, які Ви висуваєте до потенційних кавалерів;
  • листи і відповіді, що відправляються чоловікам.

Якщо у Вас з’явилися питання по даній або будь-який інший темі, звертайтеся . Наші перекладачі зможуть знайти індивідуальне рішення Вашої проблеми. Будьте активніше на нашому сайті знайомств! І у Вас, безсумнівно, все вийде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?