Home / Поради / Листи від іноземців на сайті

Листи від іноземців на сайті

Листи, які ви отримуєте від іноземних чоловіків на сайті знайомств , часто інформативні та змістовні. Від жінок, які вступають з ними в діалог, чоловіки очікують того ж. Іноземці не жадібні на компліменти. Природньо, вони охоче розповідають про себе і задають багато питань. Це свідчить про зацікавленість з їхнього боку.

Як краще відповідати на такі листи?

 дівчина друкує ноутбук

  • За можливістю відповідайте на листи в день їх отримання. Або хоча б на наступний день (не затягуйте з відповіддю). Швидка відповідь буде більш цінною та значущою для одержувача. До того ж, негайною відповіддю ви зазначаєте свою зацікавленість і повагу до співрозмовника.
  • Намагайтеся відповідати на всі запитання та не соромтеся питати про те, що цікавить вас. це, звичайно, дуже важливо, як для вас, так і для чоловіка.
  • Діліться зі співрозмовником подробицями зі свого життя. Наприклад, розкажіть про те, як пройшов ваш день або про недавно прочитану книгу. Таким чином, ви станете ближче один одному.
  • Розкажіть про свою роботу, про сім’ю та відносини в ній, про інтереси та хобі. Про все, що для вас важливо і чим ви пишаєтеся або просто готові поділитися.
  • Також важливо поділитися своїми уявленнями про відносини та шлюб. А також розкажіть про очікування від сімейного життя, про те, що важливо для вас в партнері.

 love you message

  • Ваші листи не обов’язково повинні бути довгими. Однак в них ви повинні показати, що цікавитеся чоловіком і його повсякденним життям. Для будь-якої людини це дуже важливо!
  • Іноземці в більшості своїй прямі та відкриті люди. Вони можуть задавати питання особистого характеру. У цьому випадку будьте відкритою та щирою, наскільки це можливо.
  • Якщо якісь теми для вас неприємні або ви віддаєте перевагу обговорити їх особисто, повідомте про це прямо. Чи не замовчує, намагайтеся говорити про це.
  • Ставтеся з розумінням до особливостей культури тієї країни, звідки родом ваш співрозмовник. І, безумовно, й він відповість вам взаємністю.

Якщо в процесі листування з чоловіком вам буде потрібна наша допомога, будь то переклад або складання відповіді, звертайтеся.

Ми завжди раді вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?