Home / Поради / Чому наші жінки хочуть вийти заміж за іноземця та виїхати жити за кордон?

Чому наші жінки хочуть вийти заміж за іноземця та виїхати жити за кордон?

Дуже багато самотніх жінок, після низки невдач у себе на батьківщині, звертають свій погляд на зарубіжних чоловіків. Чому ж наші жінки хочуть вийти заміж за іноземця? І після, звичайно, поїхати жити за кордон? Для цього у них є, безумовно, кілька причин. Давайте розберемо головні з них разом з нашими фахівцями.

Є одна з головних причин того, що жінка хоче вийти заміж за іноземця. Це, безумовно, недостатня кількість самотніх чоловіків їх віку в їх оточенні. І чим старше жінка, тим більше актуальна ця проблема. Також сумнозвісний факт, що чоловіки живуть менше жінок і помирають в більш ранньому віці.

Друга серйозна причина – це схильність наших чоловіків до шкідливих звичок. Звичайно, і серед іноземних громадян є ця проблема. Однак, не в таких масштабах. Також, на жаль, багато наших чоловіки (особливо більш зрілого віку) не володіють такими якостями, як працьовитість і прагнення до саморозвитку . Що, однозначно, позначається на їх матеріальному благополуччі. Що не можна сказати про іноземців, які люблять себе і удосконалюються кожен день в різних сферах життя.

Третьою причиною бажання вийти заміж за іноземця, є істотна різниця між матеріальним добробутом нашої країни і західних (і європейських) країн. Жінки влаштовані так, що не можуть думати тільки про себе. Вони завжди думають і про своїх дітей (навіть майбутніх) і хочуть звити затишне гніздечко для своєї сім’ї. На жаль, на даний момент здійснити це більш реально за кордоном, ніж у нас. Таким чином, прагнення знайти своє щастя за кордоном – це природне бажання. Життя дається нам тільки один раз. І ми всі маємо повне право прожити його так, як нам хочеться, чи не прогинаючись під обставини. Навпаки, ми повинні підганяти життєві обставини під себе, і створювати собі максимально комфортні умови для щастя і любові!

Тому відкиньте в сторону непотрібні сумніви і комплекси. Наші жінки – найкращі!

Вони тільки гальмують вас на шляху до нормального життя, де радість і щастя – природний стан. Живіть, любіть!

З любов’ю,

Міжнародна служба знайомств «Замуж За Рубеж»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?