Home / Поради / Не щастить у коханні. Що робити?

Не щастить у коханні. Що робити?

Не щастить у коханні? Перш, ніж приступити до пошуку нової любові, проаналізуйте свої помилки у старих відносинах. Необхідно зрозуміти, що зруйнувало їх, щоб уникнути повторення неприємностей в нових відносинах.


Дуже часто дівчата скаржаться на те, що їм патологічно не щастить у коханні. І часто роблять висновок, що вони просто зустрічаються з «не тими хлопцями». Завзято намагаючись вибудувати відносини з чоловіками і працюючи саме над відносинами, дівчата роблять одну й ту ж саму помилку. Вони не працюють над собою. А, як правило, невдача в любові криється саме в них самих, а не в навколишньому світі. Не звинувачуйте долю, а беріть все в свої руки. І у вас все вийде!

Отже, давайте розглянемо найпоширеніші помилки з боку дівчат.

  • Не плутайте сексуальність з сексапільністю

Дуже часто дівчина, бажаючи привернути увагу чоловіка, робить акцент на своє тіло, намагаючись одягнутися якомога відвертіше. Тут потрібно відразу зазначити, що іноземці такі ж чоловіки, як і наші. І такий стиль одягу їм не може не сподобається. Але! У іноземців таким чином одягаються тільки жінки легкої поведінки, тому не дивуйтеся, якщо цей стереотип вони перенесуть на вас. При такому розкладі думок про одруження у них навіть не виникне.

Звичайно, якщо ви шукаєте легких відносин без зобов’язань, бажаючи просто добре провести час, то такий стиль вам підійде. Але якщо ваша мета – знайти свою єдину справжню любов і « вийти заміж за іноземця », то забудьте про подібний одяг. Пам’ятайте, що думка про вас у навколишніх складається в перші 10 секунд знайомства. І якщо іноземець вирішить, що ви особа «занадто сексуальна», то потім цю думку буде складно змінити.

Обирайте такий одяг, щоб чоловікові було цікаво, що під ним. Не виставляйте відразу все напоказ. Пам’ятайте, що загадковість – це одне з найпотужніших знарядь жінки в підкоренні серця чоловіка.

  • Не будьте стервою

Звичайно, є тип чоловіків, яким подобаються стерви. Їм подобаються жінки, які думають насамперед про себе, не піклуючись про почуття свого партнера. Але досвід показує, що навіть таких чоловіків вистачає ненадовго. Будь-якій людині хочеться відчувати турботу та увагу коханої людини. І коли цього “хронічно” немає, чоловік просто йде.
Тому, якщо ви впізнали себе в ролі стерви, терміново починайте змінюватися в кращий бік (якщо не хочете прожити все життя гордою, але самотньою). Як це зробити? Дуже просто: постарайтеся думати перш за все про вашого чоловіка, а не про себе. Навчіться ставити себе на його місце в якихось спірних ситуаціях. Так ви навчитеся розуміти його. А коли розумієш людину, вже набагато простіше позбутися від своєї внутрішньої стерви. Та забуваешь, що таке: не щастить у коханні.

  • Не будьте вічно невдоволеною «критиканшею»

девушка кричит не щастить у коханні

Зверніть увагу на цей недолік (якщо такий у вас є). Чоловіки бояться як вогню жінок, які постійно вказують їм, як жити. Перш за все, в цій ситуації, зрозумійте, що кожна людина має повне право жити так, як вважає за потрібне. Звичайно, в спільному житті, необхідні компроміси з обох сторін. І часто виникають напружені ситуації (особливо на перших порах відносин), де ваші погляди на життя можуть кардинально відрізнятися один від одного. Постарайтеся не критикувати вашого партнера відразу. Навчіться м’яко направляти його в потрібну вам сторону, пам’ятаючи, що чоловік «голова», але ви-то «шия».

  • Не будьте эгоїсткою

девушка не щастить у коханні

Дуже часто жінки, яким не вдається побудувати гармонійні відносини з чоловіком, зациклюються на собі. Як проявляється їх егоїзм ? Їм не цікаве життя свого коханого. Їм нудно, коли він розповідає про своє дитинство, свою сім’ю, ділиться з ними своїм внутрішнім світом. Чоловік це відчуває, і думає, що раз їм не цікаві його розмови, то не цікавий і він сам. А чоловіки, в своїй більшості, дуже люблять говорити про себе і про все, що цікаво їм. І дуже цінують жінок, які поділяють з ними цей їхній інтерес.

Якщо ви відчуваєте, що готові починати будувати нові здорові відносини, заповнюйте реєстраційну форму на нашому сайті.

Знайдемо вашу другу половинку разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?