Home / Поради / Заміж за іноземця – початок нової і щасливого життя

Заміж за іноземця – початок нової і щасливого життя

Заміж мріє вийти кожна дівчина. Однак перш, ніж починати пошук своєї долі за кордоном, Ви повинні дещо зрозуміти. А саме, що готові повністю змінити своє життя. Оскільки це будуть не просто зміни у вашому житті. А, безумовно, зміни на краще! Це будуть не просто пошуки іноземного жениха. І ви не просто вийдете заміж. Це буде шлях до гідного життя в розвинутих країнах для вас! А головне, і для ваших дітей.

заміж

Заміж за іноземця: очікування

Чого чекає більшість наших дівчат від заміжжя з іноземним чоловіком? Нижче ми зібрали головні очікування наших клієнток в один список. Чи співпадають вони з вашими?

  • Хороший чоловік. Він здатний дати стабільність і впевненість у завтрашньому дні для своєї сім’ї.
  • Великий і затишний будинок. Там вся сім’я, зібравшись разом, буде проводити прекрасні вечора.
  • Кухня з масою кухонної техніки, яка основну роботу буде робити за вас.
  • Свій власний автомобіль і повна свобода пересування. Мати машину в Європі і на Заході – це не розкіш, а звичайний предмет побуту практично для всіх.
  • Якщо ви або ваші близькі захворієте, то сучасні лікарні з високим рівнем обслуговування будуть до ваших послуг.
  • Про зарубіжні магазини можна тільки мріяти! А з їх якісними напівфабрикатами ви зможете надовго забути про нескінченне готування. І лише іноді балувати своїх рідних кулінарними шедеврами, які ви приготували самостійно.
  • Проводити веселі вихідні в своєму власному саду.
  • Прокидатися вранці для того, щоб жити повноцінним життям, а не виживати! список

Робота над собою

Що потрібно для того, щоб втілити все вищеперелічене в реальність? Ви повинні налаштуватися на велику роботу. Роботу, перш за все, над собою. Вам знадобиться вся ваша працьовитість і терпіння. Тому що ваша мета – не просто вийти заміж за іноземця. А знайти свою любов і щастя. Вірно? Всі ці перераховані вище блага не принесуть ні краплі радості, якщо поруч буде не ваш чоловік …

Будьте уважні до іноземців, які намагаються познайомитися з молодими дівчатами. Тобто молодших за них на 20-30 років. Ймовірно, такі чоловіки шукають собі молоду і привабливу дружину. Вона повинна відповідати стереотипам слов’янської дівчини. Вони нав’язані іноземцям багатьма шлюбними агентствами. Це працьовита, молода, приваблива, зовсім не вимоглива дівчина. А отже, вона не вимагає великих матеріальних вкладень. Якщо ви не відповідаєте жодному з цих «стереотипів», то не варто навіть розглядати подібний союз. Вкрай сумнівно, що подібні відносини принесуть вам щастя. Не забувайте, що проявивши терпіння і певну активність, ви обов’язково знайдете свою людину. Іншими словами, чоловіка – втілення ваших бажань і смаків. Але не сподівайтеся на щасливу випадковість! Звичайно, чудеса в нашому житті іноді трапляються, але робити ставку на них ми вам не радимо.

Кілька рекомендацій від фахівців міжнародної служби знайомств “Замуж за рубеж”.

По-перше, не соромтеся знайомитися з іноземцями першими .

По-друге, будьте впевнені в собі: ви унікальні, чарівні і привабливі!

Запишіться на курси англійської мови – це обов’язково стане вам у пригоді.

І, звичайно ж, завжди будьте готові до захоплюючих подорожей  і пристрасних романів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?