Home / Поради / Перше знайомство з іноземцем при особистій зустрічі

Перше знайомство з іноземцем при особистій зустрічі

Всі ми, дівчата, хочемо справити незабутнє враження на першому особистому знайомстві з іноземцем. Особливо, якщо це перше побачення з чоловіком своєї мрії.


Ми малюємо собі ідеальну, легку, приємну зустріч, і щоб неодмінно в повітрі почувалась романтика.

А в реальності зазвичай все виходить, безсумнівно, зовсім не так. Найчастіше дівчина сподівається на те, що прекрасне проведення часу організовує чоловік. І все ж краще взяти такий важливий організаційний момент, як знайомство з іноземцем, в свої надійні руки.


Прислухайтеся до порад психологів міжнародної служби знайомств “Замуж за рубеж”


Місце для першої зустрічі з іноземцем.


Місце, безумовно, відіграє одну з найважливіших ролей. Адже, що при першому побаченні пара хоче? Опинитися в тихій і затишній атмосфері, щоб познайомиться ближче.
Ваше улюблене кафе, спокійний, не дуже фешенебельний ресторан, парк (якщо хороша погода), набережна – прекрасні місця для Вашого побачення. Разом з тим, нічний клуб, кіно або театр не такі хороші, адже не буде можливості залишитися наодинці ..

 

При знайомстві з іноземцем правило №1: Будьте хорошим слухачем.


Активне слухання – кращий комплімент Вашому супутнику. Дайте зрозуміти Вашому іноземному чоловікові, що він Вам імпонує. Не соромтеся задавати запитання. Але не варто занадто наполягати. Непомітно задайте питання про найбільш позитивні та найскладніші моменти до зустрічі з Вами. Якщо він явно не хоче відповідати, не потрібно наполягати. Краще дізнайтеся про його плани на майбутнє. Чоловіки люблять розповідати про це під час знайомства.

При першому реальному знайомстві з іноземцем зверніть увагу, що коли чоловік каже компліменти, лише пов’язані з Вашою привабливістю, а не рисами характеру, то швидше за все у нього не зовсім серйозні наміри.
Адже правда ж зовсім неприємно, якщо Ваш супутник стане скаржитися на своє життя, здоров’я або минулі відносини. Не робіть так і Ви.
І вже зовсім-зовсім не варто, зі зрозумілих причин, уточнювати «А скільки грошей заробляєш? Яка у тебе машина, квартира? ». Це насторожить або навіть відштовхне чоловіка.

 

При знайомстві з іноземцем правило №2: Не замовляйте багато страв.


Не варто так само замовляти щось дуже екзотичне та дороге. Візьміть будь-яке легке блюдо або десерт. Також не рекомендуємо замовляти реберця, суші, роли або краби, раки, то що Вам буде їсти не зовсім комфортно, відверне від спілкування і виглядатиме неестетично.

 

При знайомстві з іноземцем правило №3: Запропонуйте заплатити за себе самій

Один з важливих моментів: той час, коли Ваш час в кафе закінчується і приносять рахунок. Бажано запропонувати чоловікові заплатити за себе самостійно.

 

При знайомстві з іноземцем правило №4: Не кажіть і не питайте про колишніх!


Мега важлива порада! На першому, другому, третьому побаченні з іноземцем, не питайте про минулі відносинах. Сконцентруйтеся на свого співрозмовника, постарайтеся дізнатися його ближче. Посміхайтеся жартам чоловіка, та й просто посміхайтеся! Погляд “очі в очі” дуже зближує, і все ж не перестарайтеся, коли від Вас довго не відводять погляд – може з’явитися бажання сховатися або навіть втекти)

 

Знайомлячись з іноземцем головне правило №5: Поцілунок

Побачення з іноземцем пройшло чудово? Ви встигли дуже зблизитися? Поцілунок в щічку буде дуже доречним, але не дозволяйте більшого на першому побаченні, щоб не пошкодувати про це на ранок.Ці 5 нескладних правил допоможуть Вам почувати себе більш невимушено та впевнено на першому знайомстві з іноземцем і ця зустріч стане початком прекрасних відносин.


Якщо залишилися питання, звертайтеся до нас , ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?