Home / Поради / Хочете заміж за іноземця? Наші поради!

Хочете заміж за іноземця? Наші поради!

Хочете заміж? Прочитайте поради міжнародної служби знайомств «Замуж за рубеж»


Хочете заміж? Всі жінки прагнуть до створення міцної, дружної та щасливої ​​родини. Та багато хто з них, безумовно, пов’язує свої мрії з чоловіками Європи та Заходу. В силу різних матеріальних доходів, як правило, наші жінки приїжджають до свого іноземному чоловіка з одною валізкою та купою дипломів, отриманих в своїй країні.

Візьмемо, для прикладу американських чоловіків. У чому різниця ментальності чоловіків Америки та наших жінок? Для більшості іноземців – щастя полягає у фінансовому становищі. Адже гроші – двигун капіталістичного суспільства. І будьте готові до того, що ваш іноземний чоловік буде всіляко захищати свої матеріальні статки. У цьому йому допоможуть прекрасне знання своєї країни та її законів. У наших же жінок, на першому місці стоїть любов, щастя, турбота про ближнього. Наші прекрасні леді дуже працелюбні, відповідальні та готові піти на ризик заради своєї сім’ї. Але є одне слабке місце – вони не знають законів чужої країни. Це може спровокувати якусь екстремальну ситуацію для жінки, аж до розпаду шлюбу.

Тому, міжнародна служба знайомств «Замуж за рубеж» дасть вам кілька порад.

 

При знайомстві з іноземцем і зав’язуванні серйозних відносин з ним, зверніть увагу на наступні нюанси:

  • наприклад, якщо ваш майбутній іноземний чоловік хоче купити будинок неодмінно ДО вашого шлюбу, це неспроста. Це означає, що на ваш майбутній будинок ви не будете мати ніяких прав, тому що будинок куплений до шлюбу і чоловік вклав в нього СВОЇ гроші;
  • зверніть увагу, якщо ваш іноземний чоловік ставить на рахунках тільки своє ім’я, означає лише він має право знімати ці гроші і тільки він зможе керувати всіма фінансовими потоками вашої родини. Теж саме відноситься і до кредитних карток, якщо тільки там не варто ваше ім’я. Хоча рахунок може все одно належати вашому чоловікові, і він буде відповідальний за проплату цього рахунку. Але ви можете не знати, наприклад, що у нього великі борги, і йому треба платити великі відсотки за надані кредити. Адже по кредитних картах гроші даються в борг. Начебто це прописна істина, але не всі навіть американці це усвідомлюють, настільки легко створюється ілюзія, що ось вона карта і можна на неї купувати все, що заманеться.


Всі рахунки – будь-які: на електрику, телефон, воду, та т.д., – теж мають відношення до грошей.


Здавалося б яке? Але справа в тому, що організації, які беруть оплату за цими рахунками, уважно стежать, якщо ви платите справно. І в разі затримок, або не дай Бог, невиплат, вони негайно вживають заходів та інформація про вас як про несправного платника йде у відповідне бюро. Це називається вибудовувати кредитну історію. У різних країнах свої особливості, але суть одна – ваші борги відображаються в певних файлах, й інформація може вплинути на ваші фінансове становище. Якщо ви, наприклад, захочете взяти кредит на покупку машини, та у вас “погана репутація”, то вам призначать максимально високий відсоток.

Отже, якщо чоловік вам видав свою кредитну картку, це не означає, що він довірив вам свої фінанси. Але ж крім будинку, заощаджень, у нього можуть бути акції, або інші капіталовкладення. Якщо вашого імені там немає, значить, ви цим не володієте.

Будьте уважні!

Звичайно, ситуація може змінитися – чоловік може записати щось на вас, включити вас в спільне володіння чимось. Але ось трапляються такі екстремальні ситуації, як смерть і виявляється жінка ні з чим. Ось тут важливо пам’ятати, що заповіт річ хороша, але його можна змінити в будь-який момент. Ви до останнього моменту не будете знати, що в ньому. Тому розраховувати на нього я б не стала. Якщо чоловік відповідальний, у нього зазвичай є страховка на життя. Треба уточнити, хто є спадкоємцем по цій страховці та яка сума там записана. Це може бути від ста тисяч доларів до мільйона. Якщо є діти від попереднього шлюбу, все може обернутися набагато складніше. Розбиратися конкретно треба буде в кожній ситуації.

 

Вчіться відстоювати свої фінансові інтереси та постарайтеся максимально себе захистити.


 

Як це зробити?


  1. Вам буде потрібен легальний статус. Щоб ви в’їхали в цю країну як повноцінний громадянин, який має всі права жителів цієї країни.
  2. Фінансове питання. Зрозуміло, що приїхавши в чужу країну, ви не будете відразу володіти відмінним знанням їх мови. Тому розраховувати відразу на те, що ви знайдете хорошу, високооплачувану роботу не варто. Швидше за все, ваш чоловік пообіцяє вам, що буде вас фінансово утримувати. Завірте це документально. Нехай покладе на ваш депозит будь-яку суму, яка зможе вас виручити в разі такої потреби. Головне, щоб була готівка. Конкретна сума та на вашому імені. Під вашим контролем.


В цілому користуйте здравий глузд при влаштуванні на нове життя в новій країні. Якщо є діти та хочете заміж – то подбайте й про них, про їхню безпеку. Також треба підтримувати зв’язок з сусідами, легальними станціями (типу посольства), забезпечити собі телефон та машину – для пересування та комунікації. Й також – не продавайте квартиру в своїй країні. Чи не рвіть зв’язку з сім’єю, друзями, навіть колегами. Сподіваюся, мої міркування чимось допоможуть “новеньким”. І ще – якщо чоловік висловлює невдоволення з приводу всього, що потрібно для вашого повноцінного функціонування, запитайте себе: а чи любить він мене, якщо він не хоче моєї безпеки та збереження, а також моєї реалізації як повноцінного члена суспільства.

І все це залежить, безумовно, від вас, якщо хочете заміж за іноземця. Важливо, як ви себе поставите, як забезпечите відповідне ставлення до себе.

 

Щасливого ​​сімейного життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Готова знайти своє щастя?