Добрий день! 😊 Спасибі Вам велике за допомогу та поради. За Вашою порадою я пішла на курси англійської. І тепер не відчуваю дискомфорту і незручності в особистому спілкуванні з іноземцями. Набагато ефективніше спілкуватися з чоловіками не в листах, а все-таки в чатах. На випадок, якщо забула якесь слово, завжди можна надрукувати його в чаті. І воно переведеться співрозмовнику автоматично.

Це крута функція на сайті, я не зустрічала такого на інших сайтах знайомств. Зараз ми з моїм обранцем спілкуємося вже особисто. Відчуваю себе впевнено, особливо коли розумію його жарти. 😅 Швидше б відкрили кордони, щоб ми змогли зустрітися!

Мені було приємно з Вами працювати. 🙏💐 Всього Вам найкращого! ❤ Нехай у вас завжди буде добрий день!

Олена Б.

Щиро дякую вам за все !!!!!! Не вірила я, що в моєму віці ще реально з кимось познайомитися ….. Але завдяки вашій допомозі і увазі я познайомилася з Девідом. Сподіваюся, у нас все вийде …. Обіцяю запросити всю вашу команду на наше весілля !! :)))))))

Світлана Олександрівна

Дякую, дівчатка! Ви мені так допомогли! Після зустрічі з Віктором я знову відчула себе справжньою жінкою. Не дарма я заглянула в ваш офіс. Однозначно це була доля! Удачі вам, здоров’я, бережіть себе!

Анастасія

Вітаю! Рік тому я вирішила скористатися послугами агентства “Замуж за рубеж”. Чому я вибрала саме їх? Раніше я дізнавалася про реєстрацію в інших агентствах. Хочу зазначити, що принцип роботи “Замуж за рубеж” кардинально відрізняється від інших. По-перше, перекладачі перевіряють, чи реальна ви людина або хтось вкрав ваші фотографії. Я не страждаю манією переслідування і не боюся, що на мене візьмуть кредит. Тому спокійно надала свої паспортні дані, свідоцтво про розлучення. Потім вийшла на відео-зв’язок, щоб підтвердити свою реальність.

Перед реєстрацією вам чітко пояснюють умови та правила спілкування. Тут-то і друга відмінність! Перекладачі “Замуж за рубеж” не ведуть переписку від вашого імені! Вони сповіщають вас про нові листи і симпатіях чоловіків. Також пропонують допомогу в складанні і написанні відповіді. Мені, як людині, яка знає англійську на достатньому для спілкування рівні, не знадобилася допомога з перекладом. Але оскільки я дуже зайнята на роботі і часто можу прочитати лист і забути відповісти, було дуже зручно рік тому, що перекладачі нагадували мені про те, що потрібно відповісти до переможного кінця))).

Дякую за підтримку, підбадьорення і розуміння ☺️
За все!

Марія

Шановні чарівниці з агентства “Замуж за рубеж”! Щиро вдячна вам за вашу допомогу у всіх питаннях і в будь-який час дня і ночі !!! Ви найкращі!!! Якби не ваші надихаючі слова, я так би і не зважилася поспілкуватися з Джеффом у відеочаті. Наше спілкування триває в Вайбере, все добре. Він знає трохи російську і вчить мене трохи англійської. Це значно спрощує процес спілкування, ми можемо розмовляти годинами. Тепер я розумію, що ви мали на увазі, коли говорили, що при переході на особисте спілкування чоловік буде вимагати БІЛЬШЕ уваги !!!! Але я не скаржуся, навпаки,  шановні дівчата !!! ДЯКУЄМО!!!!!!!! Я завжди можу на вас розраховувати !!!!!!!!!!!!!! 👏👏👏

Нонна

Любі дівчата, спасибі Вам за увагу, турботу і повагу до моїх прохань. Я не пошкодувала, що довірилася Вам. У мене двоє дітей, робота і часто не вистачає вільного часу. Проте ви завжди на зв’язку і готові відповісти на будь-яке моє безглузде запитання і вирішити складне завдання. Я дуже ціную Ваше ставлення до клієнток.

Ольга

Ці дівчатка справжні професіонали своєї справи. Вони завжди скажуть вам правду та оберуть тільки ті фото, які презентують вас з найкращої сторони – емоційної та життєрадісної. Вдячна їм від щирого серця. Я займалася переїздом до іншого міста, та не могла багато часу приділяти сайту. Ще й інтернет не завжди був. Проте дівчатка телефонували та писали мені, тому я завжди була в курсі того, що відбувається в моїй анкеті. ДЯКУЮ ЗА ТЕРПІННЯ! ГАРНОГО ВСІМ ДНЯ!

Тамара

Дівчата, ви такі розумнички, завжди так оперативно відповідаєте! Навіть у вихідний! Дякую, що завжди на зв’язку!

Rina

Добрий день. Вирішила залишити відгук зі свого досвіду. Не знаю, опублікують чи. Зареєструвалася на сайті трохи більше двох місяців тому. Чекала блискавичних результатів і море уваги до своєї персони … Я спочатку була налаштована знайти чоловіка з Іспанії. Тому що там живе моя дочка, хотілося б переїхати до неї. Зізнаюся чесно, я навіть не розглядала інші країни.

 

Першим “шоком” для мене стало те, що я сама повинна робити перший крок. Тобто писати вподобаним чоловікам і дзвонити їм в чаті. Виявилося, що менталітет іноземців відрізняється від нашого. Вони навпаки чекають активних дій від жінок. До того ж є велика конкуренція. На жаль, свого іспанця я ще не зустріла))))))) Але за порадою перекладачки все-таки включила у свій перелік довколишні країни – Португалію, Францію, Італію. Дівчата, для тих, хто шукає американця – це справжній рай. До того ж вони дуже активні. А ось з європейцями складніше буде. Хоча якщо брати всю Європу, то нормально. А ось конкретно знайти чоловіка з Іспанії виявилося важко, бо їх мало. Ну, нічого, я не здаюся! Моя група підтримки не дозволяє вішати ніс))))) Дякую перекладачам, вони завжди зі мною і словом, і ділом. Бажаю всім-всім удачі в пошуку !!!

Анна

Залишити відгуки

Якщо залишитись запитання, зв’яжіться з нами зручним для вас способом,

наприклад о нас, советы, контакты, отзывы, відгуки

і з нетерпінням чекаємо від Вас відгуки, якщо Ви вже співпрацюєте з нами!