Home / Поради / Нові відносини

Нові відносини

Нові відносини! А чи готові Ви до них?


  Поради психолога міжнародної служби знайомств “ Замуж за рубеж  Нові відносини іноді складно почати. Можливо, Ви обпеклися раніше і якийсь час не ходили на побачення? Може, Ваші колишні чоловіки були не найкращими партнерами або в стосунках просто не щастило? Такий досвід, безсумнівно, може перешкодити Вам знову відчути себе щасливою. А це, звичайно, не дозволить потенційним нареченим звернути на Вас увагу.

Зупиніться на хвилиночку. По-перше, зробіть глибокий повільний вдих. Вибачте Ваших попередніх чоловіків, відпустіть їх, від душі побажайте їм всього хорошого. Це може зайняти якийсь час, але це необхідно зробити, перш ніж починати нові стосунки. А потім запитайте себе: «А чи готова я до нових відносин»? Будьте чесні перед собою, не поспішайте. Швидше за все Вам знадобиться взяти тайм-аут , щоб знову стати гармонійною, незалежної і щасливою особистістю.

нові відносини

  • Всі попередні відношення не мають ніякого відношення до майбутніхЩо б не було – це минуле. Ваш чоловік не був вірний? Не факт, що новий чоловік вчинить так само. І вже зовсім не варто упереджено судити про всіх чоловіків на Землі. Іншими словами, не потрібно не довіряти і підозрювати в нещирості. Адже ревнощі і недовіру губить більше відносин, ніж зрада.

Минулі відносини – це завжди досвід. Безсумнівно, він допомагає нам цінувати щирих людей, дає розуміння, як уберегтися від розчарувань. А нові відносини – це прекрасна можливість почати все з чистого аркуша.

нові відносини

  • Зберігайте незалежністьЯкими б чудовими відносини не були, вони не повинні стати основним і єдиним джерелом щастя. Розвивайтеся, займайтеся тим, що приносить Вам задоволення і натхнення. Будь то їзда на велосипеді, читання, танці, заняття йогою, вишивка, спів – будь-які Ваші особисті захоплення.

Звичайно, у відносинах часом важливо ставити інтереси близької людини на перше місце. Однак лише іноді і робити це безкорисливо, щоб потім не було «безповоротно втрачених днів». Ваше щастя не повинно залежати від того, подзвонив Вам новий залицяльник чи ні. Будьте трохи егоїстичною і зберігайте свій простір і гармонію.

нові відносини

  • Бути без чоловіка – це не покарання!
Якщо Ви поки самотні, пам’ятайте – це не означає, що з Вами щось не так. Іншими словами, не мати пари завжди краще, ніж зустрічатися з тим, хто Вам абсолютно не підходить. Коли місце поруч з Вами заняття “не Вашим чоловіком», Ви не зможете зустріти того, хто Вам потрібен. Тобто ви просто витрачаєте свій час і енергію даремно. А ще не забувайте, що в справах серцевих ніхто не дає гарантій. Потрібен шанс новим відносинам. Але якщо Ви не відчуваєте до партнера потрібних почуттів, зізнайтеся, адже буде не зовсім чесно тримати це в секреті. Не бійтеся почати все спочатку.

  • Зайва категоричність відлякує оточуючихНе фокусуйте свою увагу на дрібницях. Цілком можливо, що деякі дії Вашого знайомого будуть трохи дратувати, але це нормально, адже ви різні. Скажемо більше: вам було б зовсім не цікаво наодинці, якби ви були в усьому схожі. Безсумнівно, в кожному з нас є щось, що може не подобається іншим. Найчастіше, якщо Вас дратують в людях якісь дії – це скоріше Ваша проблема, а не їх. Краще, звичайно, звернути увагу на такі позитивні якості характеру як надійність партнера, щирість і відкритість, почуття гумору і інші серйозні речі.

  • Любіть себе та насолоджуйтеся життямВсі про це пишуть – і це правда! Іншими словами, до будь-якої людині будуть ставитися так, як він дозволяє і як сам ставиться до себе. Посміхайтеся, тримайте спину рівною. Так, так, це перше, на що звертають увагу чоловіки.

В ході одного незвичайного експерименту в кімнату запросили 5 красивих і цікавих дівчат. Потім в кімнату по черзі заходили хлопці. Їм пропонували визначитися, на кого з дам вони звернули увагу в першу чергу. Так ось, всіх чоловіків привернула, природно, усміхнена дівчина з красивою поставою.

Щиро цікавтеся людьми, робіть компліменти. А головне, любіть себе! І все, безумовно, станеться само собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?