Home / Поради / Стратегія вашого успіху – це моментальний відсів

Стратегія вашого успіху – це моментальний відсів

Стратегія повинна бути гранично проста. Отже, ви уважно вивчили всі наші попередні поради і попрацювали над своєю невпевненістю. А головне, пройшли безкоштовну реєстрацію на сайті шлюбного агенства «Замуж за рубеж». Заповнили свою анкету правдивою інформацією про себе і реальними своїми фотографіями. Виписали для себе свої вимоги до майбутнього обранця і підтягнули себе до них. Ви готові до наступного етапу.


Стратегія – відсів чоловіків, що не сподобались

Далі йде наступний етап вашого шляху в щасливому «замуж за рубеж». А саме, іноземці звернуть увагу на вашу анкету та почнуть проявляти симпатію. І, звичайно, почнуть писати вам листи. І тут тримайте наступну пораду – починайте негайний відсів тих чоловіків, які вам ну зовсім не сподобалися. Не витрачайте час даремно. Якщо чоловік проявляє наполегливість, доведеться відповісти прямо причину вашої відмови. Наприклад: він занадто старий для вас, або недостатньо освічений, або є щось, що відштовхує вас в ньому. Головне, не пишіть йому, що ви вже зайняті і зустрічаєтеся з кимось. Ваша анкета активна на сайті міжнародних знайомств «Замуж за рубеж ». А це означає, що ваша відповідь – свідомо брехня. Не робіть цього…

У такій ситуації, жінки часто «зависають» і не знають, як же відповісти своєму прихильнику. Бояться образити його. Якщо ви не зважилися відповісти прямо, то фахівці міжнародної служби «Замуж за рубеж» рекомендують відповідь. Текст приблизно такий: «Здрастуйте! Мені дуже приємно, що Ви виявили до мене увагу, і Ви, безперечно,прекрасна людина в усіх відношеннях. Але у мене є чітко сформульований образ свого майбутнього чоловіка. І Ви, на жаль, під нього не підходите. Бажаю Вам успіху в пошуку своєї любові! »

 

Не забувайте чітко вказувати вимоги до обранця

Тут звернемо увагу – не забудьте чітко в профілі вказати свої вимоги до майбутнього обранця. Повторимо – це допоможе максимально відсіяти невідповідних вам іноземців. Що характеризує ваші вимоги до чоловіка – вік, зріст, вага, статура, раса, країна. А ось, наприклад, ваші вимоги до матеріального становища іноземця характеризують вже ваші риси характеру. І тут доречно нагадати, що основна частина матеріально забезпечених чоловіків дуже бояться «нарватися» на мисливця за грошима. Вони старанно обходять анкети з такими вимогами, як “гарне матеріальне становище”.

Головне, не ігноруйте надіслані до вас листа. Чесно і порядно відповідайте на листи чоловіків. Ця елементарна порядність, як правило, винагороджується з часом. Творіть добро і воно до вас повернеться 🙂 А також, коли у вас все вийде і ви вирушите за кордон зі своїм обранцем, такі якості вашого характеру, як відкритість, доброта і порядність вам дуже допоможуть у адаптації в зарубіжному суспільстві.

 

Виходячи з уже великого досвіду роботи в сфері міжнародних знайомств, наше агенство «Замуж за рубеж» може вам дати пораду. На ваші тактовні, але прямі відмови іноземні чоловіки, в більшості випадків, відповідають вдячністю. А значить, у вас можуть з’явитися нові друзі, що теж дуже добре)) Тому стратегія важлива у всьому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?