Home / Поради / Найчастіші помилки при знайомстві з іноземцями

Найчастіші помилки при знайомстві з іноземцями

Помилки при знайомстві з іноземцем. Які вони бувають? Чи можливо їх виправити?

У міжнародну службу знайомств «Замуж за рубеж» часто звертаються жінки, які мають відносно тривалий досвід спілкування з іноземцями. Але при цьому жодне їхнє знайомство не закінчилося весіллям. Аналізуючи кожну ситуацію індивідуально, наші фахівці прийшли до єдиного висновку. Як правило, всі жінки роблять одні й ті ж помилки, які і призводять до нульового результату. Тому, ми вирішили систематизувати всі помилки та виписати їх для своїх клієнток.

Відсутність плану та стратегії в пошуку своєї половинки за кордоном

дівчина список помилки Більшість жінок починає пошук свого майбутнього чоловіка з реєстрації на сайті міжнародних знайомств . І це єдине, що вони роблять правильно. Далі вони здійснюють свою першу і основну помилку. Не маючи чіткого плану дій, жінка починає хаотичні знайомства з усіма можливими іноземцями. При цьому вона витрачає дуже багато часу і сил. Деякі листування тривають по кілька годин, що неабияк вимотує. І це призводить до того, що спілкування перестає радувати. Іншими словами, зацікавленність поступово згасає.

Сюди ж можна віднести і те, що жінки не враховують витрачені колосальні зусилля агентств, які їм допомагають. Наприклад, клієнтка забуває, що спілкування на сайті знайомств їй допомагає вести її особистий перекладач, але вже планує обмін контактами та особисті зустрічі. При цьому вона не знає ні слова на іноземній мові.

Наша порада: Максимально детально уявіть вашого ідеального чоловіка. Пропишіть собі, як він повинен виглядати, якими якостями він повинен володіти, який у нього повинен бути соціальний статус. Безумовно, ви повинні дивитися на свої бажання реально, адже і вам треба буде відповідати такому чоловікові.
Продумайте, протягом якого часу ви плануєте вийти заміж і що вам для цього необхідно зробити. Обов’язково почніть вивчати іноземну мову!

;

Лінь  наречена заміжжя весілля

Багато жінок, навіть прислухавшись до того, що ми говоримо в першому пункті, не отримують бажаний результат. Начебто все зрозуміло, і ми чітко знаємо, чого хочемо від чоловіка. Але самовдосконалюватися і проявляти активність якось не хочеться. Зрозуміло, легше просто не діяти і сподіватися «на авось». Ми, маючи багаторічний досвід роботи в службі міжнародних знайомств, знаємо, який результат можна очікувати від такого ставлення до своєї долі – нульовий.

Так що, милі дами, не забуваємо, що «під лежачий камінь вода не тече». І активно починаємо творити свою долю самі!

;

Страх кардинальних змін

Якщо ви прийняли рішення познайомитися з іноземцем для серйозних стосунків, то ви повинні чітко розуміти наслідки. А саме те, що ваше життя може кардинально змінитися. І тільки ваш страх змін здатний вас зупинити за півкроку до своєї мрії.

Відкиньте сумніви, розставте правильно свої пріоритети і сміливо йдіть назустріч своєму щастю.

Страх зробити помилку

В даному випадку ви повинні розуміти, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. І тільки наші помилки вчать нас бути мудрішими в майбутньому. Єдине, що допоможе – це аналізувати свої помилки. Іншими словами, знайдіть свої промахи і зрозумійте, як уникнути їх у майбутньому.

Наші фахівці готові в будь-який момент надати вам психологічну допомогу і моральну підтримку з виниклих питань.

;

Скритність

иностранец свадьба кольца
Виявляється ваша скритність в найнесподіваніших для вас місцях. Це, наприклад, небажання виставляти особисті фотографії, бажання прикрасити інформацію про себе або небажання чесно написати, якого саме чоловіка ви хочете бачити поряд з собою. Часто, маючи сумний досвід спілкування з нашими, вітчизняними чоловіками, жінка набуває ряд комплексів. Наприклад, боїться злякати свого шанувальника своїми справжніми мріями, цілями в житті, своїми почуттями. Щоб приховати це, жінки пишуть такі цілі як: для романтичних відносин, для дружби або реальних зустрічей. Але якщо при цьому ви сподіваєтеся на шлюб і створення сім’ї, ці цілі поведуть вас по хибному шляху. Потрібні чоловіки не зрозуміють ваших справжніх бажань, ознайомившись з вашою «помилковою» анкетою. Гірше того, до вас можуть потягнутися не ті чоловіки.

Наші жінки переконані, що не можна проявляти ініціативу першою. Проте, яким чином обраний вами іноземець повинен дізнатися про те, що він вам цікавий? Так що беремо приклад з Тетяни Ларіної та сміливо проявляємо свою позицію. Повірте, що іноземних чоловіків це не тільки не шокує, але і зробить приємне враження.

;

Стереотипи

Відразу після реєстрації на сайті міжнародних знайомств, жінки приступають до перегляду чоловічих анкет. І тут виявляється ще одна поширена помилка – вони піддаються поширеним судженням про чоловіків. Простіше кажучи, стереотипам . Ось один з найпоширеніших: жінка починає підсвідомо обходити стороною анкети симпатичних, яскравих чоловіків. Мовляв, такому аби погуляти, він навряд чи налаштований на серйозні відносини та шлюб.

Ви повинні розуміти, що зовнішність – не найголовніший аспект при знайомстві. Звичайно, чоловік повинен бути візуально вам приємний. Але дуже важливо спілкування. Саме при постійному спілкуванні один з одним виникає невидимий зв’язок. Давно доведено, що сімейні пари, які прожили багато років разом, перестають звертати увагу на зовнішність. Вони бачать тільки внутрішню красу один одного.

наречений наречена весілля

Тепер ви знаєте про найпоширеніші помилки, які допускають жінки, знайомлячись з іноземцями. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам уникнути їх на шляху до вашого щастя.

З повагою,

“Замуж за рубеж”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Готова знайти своє щастя?